Kategorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Kelias į tarptautines rinkas veda per parodas

Labai dažnai Lietuvos bendrovėms sėkmingu tramplinu į užsienio rinkas tampa dalyvavimas tarptautinėse parodose.

Daugiau

Laikinas paslaugų teikimas į kitas Europos šalis

Įsivaizduokime, kad vykdote veiklą Kaune, o "Kaziuko mugės" norite laikinai veiklą vykdyti Vilniuje ir čia pardavinėti savo pintus krepšius. Nors esate įregistravęs savo įmonę Kaune, atvykus į Vilnių naujos įmonės įsteigti nereikia. Tokiu pačiu principu vadovaujantis galima vykdyti savo veiklą laikinai ir kitoje ES šalyje. Pavyzdžiui, norite savaitgaliui išvažiuoti į Latviją ir savo dirbinius parduoti mugės metu. 

Daugiau

Elektroninių paslaugų skatinimas – kokių veiksmų reikėtų imtis?

Trumpesnės eilės prie institucijos durų norint išsiimti leidimą, galimybė gauti leidimą neišeinant iš namų  ar efektyviau panaudojamos valstybės lėšos – tai tik keli teigiami pokyčiai, kuriuos pasiektume, jei intensyviau naudotumėmės elektroninėmis paslaugomis. Įvairios valstybės institucijos bei VšĮ „Versli Lietuva“ stengiasi padaryti proveržį elektroninių paslaugų srityje. Šiais metais atlikome analizę, kurioje identifikavome priemones, kurios darytų didžiausią įtaką perėjimui nuo popierinio dokumentų pateikimo prie elektroninio.

Daugiau
305970-professions.png

Galimybė kelti savo kvalifikaciją ir virėjui, ir statybininkui

Kiekvienas konkurencingas verslas privalo nuolatos tobulėti ir investuoti į savo darbuotojų mokymą. Naujai įgytos kompetencijos skatina ne tik darbuotojų motyvaciją, bet ir verslo plėtrą. Tad VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su LR Ūkio ministerija bei INVEGA suteikia galimybę įmonėms kompensuoti dalį įmokos už gautus mokymus.

Daugiau

Jei planuojate prekiauti kosmetikos gaminiais

Grožio industrija vis labiau plečiasi atverdama įvairių naujų kosmetikos produktų paklausą Lietuvoje. Tačiau prieš importuojant ar įvežant kosmetikos gaminius į Lietuvą, svarbu atkreipti dėmesį į reikalavimus gaminiui bei jo ženklinimui.

Daugiau

Lietuviškų vaikiškų prekės ženklų sėkmė Niujorke

Jau pirmosiomis parodos valandomis sulaukti užsakymai, pripažinimas geriausia parodos mados kolekcija, atrinkimas į ekspoziciją – tokios sėkmės aprangos vaikams kūrėjai iš Lietuvos sulaukė tarptautinėje vaikiškų drabužių ir aksesuarų prekės ženklų parodoje „Play Time New York 2017“, rugpjūčio 6-8 dienomis vykusioje Niujorke.

Daugiau
IMG_3212.jpg

Atkirtis nepatogioms temoms- Socialinių inovacijų festivalis BiZzZ`17

VšĮ "Versli Lietuva" skatina socialinį verslą ir rugpjūčio 18-20 dienomis dalyvauja jau 6 metus iš eilės vyksiančiame socialinių inovacijų festivalyje - BiZzZ’17 Antalieptėje įsikūrusiame Inovatorių slėnyje. Dieną festivalis dalyvius kviečia klausytis įkvepiančių pranešimų bei diskutuoti, o vakare su bendraminčiais prie laužo, koncerto metu ar einant į naktinį žygį, bendrauti ir kurti naujas, inovatyvias idėjas. Šiais metais festivalio epicentru taps įvairovės ir integracijos tema, pakviesianti festivalio dalyvius ieškoti novatoriškų idėjų ilgalaikėms socialinėms problemoms.

Daugiau

Prekyba gėlėmis lauke - ar reikalingas kasos aparatas?

Lauko prekyba augalais ir gėlėmis. Norėčiau pradėti prekiauti dekoratyviniais augalais ir lauko gėlėmis. Nuo ko pradėti? Ar reikalingas kasos aparatas prekiaujant lauke? Kokie taikomi mokesčiai tokiai prekybai?

Daugiau

Pagrindiniai žingsniai masažo kabineto atidarymui

Kokių reikia dokumentų ir leidimų norint atidaryti grožio saloną, kuriame būtų teikiamos masažo paslaugos? Nuo ko reikėtų pradėti ir kur kreiptis norint kurti tokį verslą?

Daugiau

Patalpų paskirti maitinimo įstaigai

Noriu paklausti ar būtinos maitinimo paskirties patalpos kavinei, kurios modelis analogiškas Coffee Inn. Patalpose parduodama tik kava ir jau paruošti užkandžiai (gamyba ten nevyktų). Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymo 40 str. 1 d. 1p. „Statinių naudotojai privalo naudoti statinį (jo patalpas) pagal paskirtį, išskyrus Vyriausybės nustatytus atvejus ir tvarką“.

Daugiau